Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.516 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| Application | Air Blower |
| Pressure | Low Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Power | 120w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.