Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.942 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Weight | 1.5kg |
| Model Number | DW089LG |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | DEWALT |
| Rated Voltage | 12V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.