Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 4 |
| Rated Torque | 8000~30000 |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 0.5~3.0MM |
| Rated Input Power | 180W |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Frequency | 50/60HZ |
| Application | carving/grinding/sharpening/cutting/cleaning |
| Brand Name | FOCSE |
| Rated Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Drill Type | Mini Drill |
| LED Working | YES |
| Packing | Suitcase |
| Function 1 | 2PCS DIY Power Tools |
| Function 2 | Electric Drill Variable Speed |
| Function 3 | Drill Variable Speed Dremel |
| Function 4 | Drill Engraver |
| Function 5 | Electric Micro Rotar Tool |
| Function 6 | Polishing Grinder |
| Function 7 | Metal Cutting Grinder |
| Function 8 | Electric Drill Grinder Tool |
| Function 9 | Engraver |
| Function 10 | Engraving Electric Drill |
| Function 11 | Dremel New Engraver Grinder |
| Function 12 | Electric Tool Grinding Machine Drill |
Instock
There are no reviews yet.