Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Rated Torque | 50-80Nm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Max. Drilling Diameter | 10mm |
| Chuck Size | 3/8"(10mm) |
| Torque Setting | 21 |
| No-load Speed | 0-850/0-2200r/min |
Instock
There are no reviews yet.