Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.3 |
| Model Number | TW004G |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Makita |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.