Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 0.2 |
| Model Number | E108 |
| Max. Drilling Diameter | 2.35 |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 13000rpm |
| Brand Name | JANGKLIFE, JANGKLIFE |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Power Source | DC |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.