Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 800W-999W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.65kg |
| Certification | none |
| Model Number | PT026 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Brand Name | Allsome |
| Saw Type | Reciprocating Saw |
| Motor type | Brushless |
| Model | Cordless Reciprocating Saw |
| Stroke length | 32mm |
| Stroke speed | 0-2800/min |
| Cutting depth in the Pipe | 0-130mm |
| Cutting depth in Wood | 0-255mm |
| Rated voltage | DC21V |
| length | 370mm |
| NET weight | 1.6kg |
| Compatible Battery Type | For Makita 18V Li-ion |
Instock
There are no reviews yet.