Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.545 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 7 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 500g |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Application | Wood Saw |
| Brand Name | TEMPS DETIR |
| Saw Type | Mini Saw |
Instock
There are no reviews yet.