Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Blade Diameter | 5 inch, 125mm |
| Brand Name | Yofidra |
| Saw Type | Circular Saw |
| Name | Electric Circular Saw |
| Motor | Brushless Motor |
| Cutting Angle | 0-45 ° |
| Cutting Depth | 45mm |
| Type Of Sheets | 24 Teeth |
| No-load speed | 10800RPM |
Instock
There are no reviews yet.