Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Max. Cutting Depth | 65mm |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 2700RPM |
| Model Number | Jigsaw |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | WOYOFADA |
| Saw Type | JIG Saw |
| Motor type | Brushed |
Instock
There are no reviews yet.