Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.595 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rated Input Power | 300W |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Saw Type | Table Saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.