Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 31 × 22 cm |
| Certification | CE |
| Model Number | 150W Mini Bench Saw |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Brand Name | meterk |
| Saw Type | Table Saw |
Instock
There are no reviews yet.