Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.664 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 28 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| Certification | CE |
| Model Number | Small Household Tablesaw |
| Rated Input Power | 96W |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60Hz |
| Power Source | AC |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 220V |
| Blade Diameter | 63mm / 2.48in |
| Brand Name | meterk |
| Saw Type | Table Saw |
Instock
There are no reviews yet.