Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.348 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 11 × 4 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | mini battery chainsaw |
| Dimensions | 45 knots 22 knives Chainsaw |
| Max. Cutting Depth | Electric saw |
| Max. Cutting Width | Charging saw |
| Certification | none |
| Model Number | 8 inch 1/4"LP Pitch 0.043" Gauge 45 Drive Links Cordless chain saw |
| Rated Input Power | Chainsaw |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | Cut Reciprocating Saw |
| Power Source | DC |
| Application | Wood Saw |
| Blade Diameter | portable electric saw |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
Instock
There are no reviews yet.