Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 45 grams |
| Dimensions | 1.5cm x 13.6 cm |
| Rated Voltage | 5V |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 0.5 N.m |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | ARROWMAX |
| Type | Screwdriver Set |
| feature1 | rechargeable screwdriver |
| feature2 | electric screwdriver |
| feature3 | Mini Screwdriver |
| feature4 | screwdriver set |
| feature5 | Cordless screwdriver |
| feature6 | precision screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.