Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.309 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 4 cm |
| Usage | Home DIY |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Model Number | ES15 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Brand Name | MINIWARE |
| Motor type | Brushless |
| Type | Precision Screwdriver |
| MINIWARE Model | ES15S |
Instock
There are no reviews yet.