Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.2kg |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Brand Name | TEMPS DETIR |
| Type | Cordless Screwdriver |
| Material | Chrome Vanadium Steel |
| 7Pcs Package | Plastic Box |
| 13Pcs Package | Iron Box |
| 12Pcs Package | Iron Box |
| Screwdriver Bit Shape | Slotted Phillips Hexagonal |
Instock
There are no reviews yet.