Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 255g |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Motor type | Brushless |
| Type | Precision Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.