Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Rated Input Power | 50w |
| Certification | CE |
| Model Number | Electric drill |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50Hz |
| Max. Torque | 3.5nm |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | LZJV |
| Motor type | Brushless |
| Type | Cordless Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.