Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 30 cm |
| Certification | 3C |
| Power | 40/h |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | around 20minutes |
| Remote Distance | 35m |
| Scale | 1:14 |
| Dimensions | 29.5*17.5*15.5cm |
| Model Number | MZ 2838 |
| Design | Dirt Bike |
| Package Includes | Remote Controller, Batteries, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | ABS, Plastic |
| Brand Name | LEKYLUKY |
| Recommend Age | 12+y, 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.