Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 6.5KG |
| Dimensions | 235*220*250mm |
| Rated Input Power | 200W |
| Model Number | 4 in 1 Mini Table Saw |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| No-Load Speed | 5000rpm |
| Brand Name | UwinVwin |
Instock
There are no reviews yet.