Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 4KG |
| Certification | CE |
| Dimensions | 45*25*35CM |
| Rated Input Power | 1900W |
| Model Number | M1B-WS 90X2 |
| Frequency | 50HZ |
| Max. Planing Width | 90MM |
| Max. Planing Depth | 0-2MM |
| Brand Name | LZHZXY |
| Power Source | AC |
| Name | Woodworking Planer |
| Product model | M1B-WS 90X2 |
| Rated power | 1900W |
| No-load speed | 13000R/MIN |
| Rated voltage | 220V 50HZ |
| Product number | GZ1262B |
Instock
There are no reviews yet.