Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.7kg/2.9kg |
| Certification | CE |
| Dimensions | / |
| Rated Input Power | 600w |
| Model Number | PL3-82/PL3-82E |
| Frequency | 50Hz |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 1mm/2mm |
| Brand Name | YunlinLi |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220v |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.