Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 24 × 34 cm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3500rpm |
| Max. Planing Width | 150MM |
| Max. Planing Depth | 4mm |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
Instock
There are no reviews yet.