Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, KC |
| Brand Name | EXUAN |
| Power Source | Battery |
| Product name | Electric planer |
| Planing width/depth | 82 * 2mm |
| Idle speed | 15000 rpm |
| Battery capacity | 4.0Ah |
| Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.