Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 38 × 10 cm |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 9kg |
| Certification | none |
| Dimensions | Electric Planer |
| Rated Input Power | 1800w |
| Model Number | JP-001 |
| Frequency | 50hz |
| Max. Planing Width | 15cm |
| Max. Planing Depth | 1-3.5mm |
| Brand Name | YunlinLi |
| Power Source | AC |
| Rated voltage | 220V/50Hz |
| Planing depth | 0-3.5mm |
| Planed wall width | 15cm |
| Planer speed | 1000-4000r/min |
Instock
There are no reviews yet.