Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 17 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 5kg |
| Certification | CE |
| Rated Input Power | 4580W |
| Frequency | 50HZ |
| No-Load Speed | 4100rpm |
| Max. Planing Depth | 4mm |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.