Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 33 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model Number | 5015 |
| Max. Planing Width | 152mm |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Name | Planing Machine |
| Speed | 9000r/min |
| Number of blades | 2 |
| Voltage | 220v |
| Power | 1280w |
| Weight | 15kg |
Instock
There are no reviews yet.