Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 18 cm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 9KG |
| Certification | none |
| Dimensions | 31*17*18CM |
| Rated Input Power | 180W |
| Model Number | MR-13A |
| Frequency | 50Hz |
| Brand Name | LZHZXY |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 110/220V |
| voltage | 110V/220V |
| Standard Wheel | CBN or SDC |
| Motor | 180W |
Instock
There are no reviews yet.