Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Model Number | DCF892 |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 20V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
Instock
There are no reviews yet.