Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1.2KG |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Milwaukee, Milwaukee |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Electricity |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.