Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Weight | As shown |
| Dimensions | As shown |
| Model Number | Electric Impact Wrench |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60Hz |
| Brand Name | Gisam |
| Motor type | Brushless |
| Type | Impact Wrench |
| Max Torque | 520N.M |
| Application | Home DIY |
Instock
There are no reviews yet.