Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Origin | Mainland China |
| Wheel Diameter | 120mm |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Rated Input Power | 1400W |
| Power Source | AC |
| Product number | FC4206 |
| Product name | Electric Metal Wire Drawing Machine |
| Voltage | 110V/220V |
| Speed | 500~3000r/min |
| Diameter of drawing wheel | 120mm |
| Width of drawing wheel | 100mm |
Instock
There are no reviews yet.