Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1300-1499W |
| Dimensions | 16x28x30cm |
| Certification | none |
| Frequency | 50/60hz |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | DS800S-2L |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Rated Input Power | 1300W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Other |
| Product number | FC3925 |
| Name | 2L steam cleaner |
| Model | DS800S-2L |
| Operating voltage | 110V/220V |
| Working power | 1300W |
| Steam pressure | 4kg |
| Equipment volume | 2L |
| Machine material | 304# stainless steel |
| Outlet temperature | 135°C |
Instock
There are no reviews yet.