Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 57 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 800W-999W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 8KG |
| Dimensions | 17*19*46 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 11000rpm |
| Frequency | 50HZ |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | desktop polishing machine8KG8KG |
| Wheel Diameter | 110mm |
| Brand Name | AZIYUHEA |
| Rated Input Power | 750W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.