Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.846 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 41 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Wheel Diameter | 38cm |
| Brand Name | tungfull |
| Rated Input Power | 4880W/2880W |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.