Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 28 cm |
| Weight | 2.2kg |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | tungfull |
| Rated Input Power | 1250W |
| Disc speed | 600-2300r/min |
| Type6 | Drywall Sander |
| Rated power | 1250w |
| Vacuuming method | own Vacuuming |
| Dust collection rate | 40-80% |
| Type 1 | Wall sander |
| Type2 | Grinding machine |
| Type3 | wall grinding machine |
| Type4 | wall grinder |
| Type5 | putty machine |
| Model | yS-m822 |
| Type7 | Wall Polishing Machine |
Instock
There are no reviews yet.