Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Regular / Digital display (optional) |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Type | Bench Polisher |
| Product number | FC4810 |
| Product name | Jewelry Stone Polishing Machine |
| Voltage | DC24V (with 110-240V universal power adapter) |
| Can be assembled | Internal hole 12.7mm, Diameter: 6" (150mm) |
Instock
There are no reviews yet.