Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | Under 300W |
| Weight | 1148g |
| Dimensions | 175 * 155 * 120mm / 6.89 * 6.12 * 4.72in |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 11000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | E21595 |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Brand Name | meterk |
| Rated Input Power | 90W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 18V |
| Type | Bench Polisher |
Instock
There are no reviews yet.