Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 1300-1499W |
| Weight | 4.5kg |
| Dimensions | 53*23*13 cm |
| Certification | CE, UL |
| No-Load Speed | 3000rpm |
| Frequency | 50Hz |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | KU09 |
| Wheel Diameter | D 12*10 cm |
| Brand Name | HERCTOOLS |
| Rated Input Power | 1400w |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| HERCTOOLS Model | KU09 |
Instock
There are no reviews yet.