Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 36 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 300-499W |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Flame temperature | 2800℃ |
| Cell volume | 1800 ml |
| Electrolytic cells | 1 |
| Voltage | AC220V1.5A |
Instock
There are no reviews yet.