Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.644 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 9 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Onkel.J |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Other |
Instock
There are no reviews yet.