Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.418 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Scratch Repair Tool |
| Brand Name | Toorise |
| Rated Input Power | 40W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Car Polisher, Car Scratch Repair Tool |
| Maximum power | 40W |
| Charging time | 2-5H |
| Material | ABS+PC+Metal |
| Battery | 1 x Built-in 2000mAh lithium battery (included) |
| Product name | Car Polisher |
| 1 | Wireless polisher |
| 2 | car body polisher |
| 3 | polishing machine for car |
| 4 | Car wireless polisher |
| 5 | Cordless polisher for car |
Instock
There are no reviews yet.