Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.384 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 2383.9g |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Polishers |
| Brand Name | meterk |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.