Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Weight | 0.7kg |
| Dimensions | 70*100mm |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 812S |
| Brand Name | HIFESON |
| Power Source | AC |
| Type | Car Polisher |
| HIFESON Model | 812s |
Instock
There are no reviews yet.