Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 18 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 300-499W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.3KG |
| Dimensions | 36*18*16cm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | R7303, R7303 |
| Wheel Diameter | 150mm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Rated Input Power | 350W, 350W |
| Power Source | AC, Electric |
| Rated Voltage | 220V, 120V |
| Type | Bench Polisher |
| Variable Speed | Yes |
| Frequency | 60HZ |
| Sand Pad Size | 150MM |
Instock
There are no reviews yet.