Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.728 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 31 × 13 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | NW91007 |
| Wheel Diameter | 125mm 5'' |
| Brand Name | NEWONE |
| Power Source | DC |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.