Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 18 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 800W |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Model Number | 800W High Power Woodworking Electric Trimmer |
| Brand Name | savinsxly |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.