Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 60Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Chuck Diameter | 6/8mm |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Model Number | LW-X60 |
| Brand Name | LYUWO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.