Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 600 W |
| Chuck Diameter | 6-8mm |
| No-Load Speed | 32000 RPM |
| Model Number | / |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, UL |
Instock
There are no reviews yet.